Preserianie

Opis forum


#1 2009-10-07 08:59:33

Kel

Członkowie klanu

Zarejestrowany: 2009-09-18
Posty: 9
Punktów :   

takie tam

Z życia wzięte:

Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża żeby kupić abażur z kryształów, baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy).
Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia
popędziliśmy do domu. Po drodze kupiliśmy butelkę koniaku, wiadomo, nowy zakup trzeba oblać. Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po
50-ce, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża:
kochanie a może powiesimy od razu ten abażur?. Mąż przystał na to podochocony koniaczkiem. Postawiliśmy krzesło, na krzesło
mały taboret, mąż wspiął się na tą piramidę, a mnie kazał go zabezpieczać.

Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on
był, nie wiem po co ubrany w szerokie bokserki), przenoszę wzrok niżej, i co
ja widzę: z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja
taka rozczulona tym widokiem tak lekko pstryknęłam go paluszkiem po tym
jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie poleciał w dół z tej piramidy na łeb na szyję wraz z abażurem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki, szybko wstał z resztkami abażuru w rękach doskakując do mnie...myślałam, że mnie zabije, a on mówi - kurde, ale mnie prądem pieprznęło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




W ubiegłym tygodniu znajomej ze stolicy zdechł pies: wilczur - duże bydle.
Pomijając smutek jaki wywołał ten fakt, nie miała co zrobić ze zwłokami, weekend się zbliżał, brak samochodu, znajomi nieosiągalni, Warszawka nie ma gdzie zakopać ... Wtedy wpadła na pomysł, ze odda go do SGGW na cele badawcze.

Zadzwoniła, tam ucieszyli się z propozycji ale ..”proszę go przywieźć na miejsce..”usłyszał. Ponieważ podjęła temat to go chciała dostarczyć, ale jak ? Walizka na kółkach była w domu ! Załadowała zwłoki do walizy i dawaj na stację publicznego środku transportu pt: metro.

Ciężka walizka /mimo ze na kólkach/ pani w szpilkach, ciężko było oj ciężko. Wysiada na Kabatach a tam podchodzi młody człowiek i proponuje pomoc w targaniu bagażu . Po krótkiej rozmowie daje się namówić. .. Idą razem facet stwierdza, że faktycznie walizka jest przyciężka „ co w niej się takiego znajduje? „ pada pytanie. I co miała powiedzieć ? ze zdechł jej kochany pies i zwłoki przewozi w walizce ? wymyśliła na poczekaniu, ze właśnie „ ..kupiła ciężkie głośniki i włożyła do walizki”..

… po tych słowach facet zaczął uciekać ... Z WALIZKĄ !!

Offline

 

#2 2009-10-09 20:38:41

Arv

Wielki Wódz Klanu

Zarejestrowany: 2009-09-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: takie tam

Pierwsze było przybijające ;> współczuję utraty abażuru, lecz śmiechu powstrzymać nie mogę . Odnośnie drugiego to przyznam szczerze iż rasowy "facepalm" http://www.youtube.com/watch?v=wjLgekyOZA0 gdyby ktoś jeszcze nie wiedział co to . Przyznam szczerze iż ostatnimi czasy dni w mym życiu porobiły się szare i rutynowe. Może ktoś ma jakieś sugestie jak radzić sobie z rutyną?

Offline

 

#3 2009-10-10 16:37:38

Eruaphadriel

Członkowie klanu

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: takie tam

Rutyna? Jako alchemiczka, radzę uzupełnić poziom many XD
http://www.youtube.com/watch?v=9iS4HKP4R6c
mikstura życia jest ryzykowna...

Offline

 

#4 2009-10-13 17:58:35

Arv

Wielki Wódz Klanu

Zarejestrowany: 2009-09-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: takie tam

http://www.youtube.com/watch?v=h1O_tcZspkc To jako ciekawostka ot co!

Offline

 

#5 2009-10-14 14:46:34

Eruaphadriel

Członkowie klanu

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: takie tam

nie dajcie się zwieść, on ją tak pogonił- no bo jaka rozebrana chciała na zewnątrz wybiec! wstyd...!
Potem to ją tylko chciał ululać, a że nerwowa jakaś...

http://www.youtube.com/watch?v=K2cYWfq--Nw

Proszę tak zaprezentować nasz hymn teoretyczny XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akwariumslodkowodne.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.bfb.pun.pl www.niewielkiazyl.pun.pl www.xxl.pun.pl